Бюро перекладів ->> прайс-лист бюро перекладів ->> переклад на грузинську
Російська Англійська Голландська Італійська Французька Німецька Іспанська Чеська Грецька 
Контакти:

Тел.: + 7 (918) 263-00-13

Email для замовлень:
info@1russian.com

alefcom

Час роботи бюро:
Пн-Пт: 10.00-19.00
Сб: 10.00-15.00
Нд: вихідний


Переклад з грузинської, Переклад на грузинську

Бюро перекладів «Російський переклад» пропонує послуги професійних перекладачів грузинської мови. Переклад здійснюється у таких галузях: нафтогазова промисловість, харчова промисловість, вимірювальна техніка, програмне забезпечення, медицина, бізнес, фінанси, екологія, рекламна продукція, юридичні документи, менеджмент і маркетинг, складна технічна документація та ін.

Переклад з грузинської мови та переклад на грузинську мову в бюро перекладів здійснюється професійними дипломованими перекладачами грузинської мови.

Ми виконуємо переклад з грузинської мови та переклад на грузинську мову як для організацій, у т.ч. державних, так і для приватних осіб. Наші послуги включають в себе всі види письмового і усного перекладу з грузинської мови та на грузинську мову, у т.ч. синхронного.

Письмовий переклад з грузинської мови та переклад на грузинську мову всіх видів документації, включаючи технічну, юридичну, медичну, художню, та переклад програмного забезпечення і переклад комп’ютерних ігор.

Усний переклад з грузинської мови (переклад ділових переговорів, зустрічей, телефонних переговорів, переклад і розшифровка аудіо-відеозаписів азербайджанською мовою) здійснюється як російськими перекладачами грузинської мови, так і носіями грузинської, залежно від вимог замовника. Ми гарантуємо оперативний виїзд перекладача грузинської мови по Україні, Білорусії, Росії.

Перекладачі грузинської мови в нашому бюро перекладів – дипломовані фахівці, випускники провідних українських, білоруських і російських вузів (у т.ч. військові перекладачі), а також перекладачі-носії грузинської мови, що виявили себе надійними партнерами й грамотними фахівцями.

Крім російсько-грузинського і грузинсько-російського перекладу Ви можете замовити переклад з грузинської на англійську, німецьку, іспанську, португальську та інші європейські і східні мови, а також мови СНД.

Повна конфіденційність наших клієнтів гарантується підписанням з кожним перекладачем грузинської мови договору про нерозголошення інформації.

Мінімальне замовлення на письмовий переклад з грузинської мови та на грузинську мову: 1 сторінка.

Вартість перекладу з грузинської мови - дивіться тут
Вартість перекладу на грузинську мову - дивіться тут
Вартість перекладу грузинської мови з/на інші мови обговорюється при листуванні.

У наші розцінки вже входить вичитування редактором або, при перекладі на іноземну мову, іншим професійним перекладачем! Вичитування носієм мови розраховується додатково.

У вартість входить оплата за терміновість до 10-12 стандартних сторінок на день.

 

Перекладаємо

Aзербайджанськa
Англійська
Арабська
Білоруська
Болгарська
Вірменська
Голландська
Грецька
Грузинська
Данська
Естонська
Іврит
Ісландська
Іспанська
Італійська
Казахська
Каталонська
Киргизька
Китайська
Корейська
Латиська
Литовська
Македонська
Молдавська
Монгольська
Німецька
Норвезька
Польська
Португальська
Румунська
Російська
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Узбецька
Українська
Фарсі
Фінська
Французька
Хінді
Хорватська
Чеська
Швецька
Японська
  БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ | ЦIНИ | УМОВИ | НАШІ КЛІЄНТИ | ПЕРЕКЛАДАЧУ | ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧІ | КОНТАКТИ
переклад на англійську мову Переклад з англійської мови Бюро перекладів Переклад з німецької мови Переклад з французької мови
?
Ваша компанія