Бюро перекладів ->> прайс-лист бюро перекладів ->> переклад на німецьку
Російська Англійська Голландська Італійська Французька Німецька Іспанська Чеська Грецька 
Контакти:

Тел.: + 7 (918) 263-00-13

Email для замовлень:
info@1russian.com

alefcom

Час роботи бюро:
Пн-Пт: 10.00-19.00
Сб: 10.00-15.00
Нд: вихідний


Переклад з німецької, Переклад на німецьку

Бюро перекладів «Російський переклад» пропонує послуги професійних перекладачів німецької мови. Переклад здійснюється у таких галузях: нафтогазова промисловість, харчова промисловість, вимірювальна техніка, програмне забезпечення, медицина, бізнес, фінанси, екологія, рекламна продукція, юридичні документи, менеджмент і маркетинг, складна технічна документація та ін.

Переклад з німецької мови та переклад на німецьку мову в бюро перекладів здійснюється професійними дипломованими перекладачами німецької мови.

Ми виконуємо переклад з німецької мови та переклад на німецьку мову як для організацій, у т.ч. державних, так і для приватних осіб. Наші послуги включають в себе всі види письмового і усного перекладу з німецької мови та на німецьку мову, у т.ч. синхронного.

Письмовий переклад з німецької мови та переклад на німецьку мову всіх видів документації, включаючи технічну, юридичну, медичну, художню, та переклад програмного забезпечення і переклад комп’ютерних ігор.

Усний переклад з німецької мови (переклад ділових переговорів, зустрічей, телефонних переговорів, переклад і розшифровка аудіо-відеозаписів азербайджанською мовою) здійснюється як російськими перекладачами німецької мови, так і носіями німецької, залежно від вимог замовника. Ми гарантуємо оперативний виїзд перекладача німецької мови по Україні, Білорусії, Росії.

Перекладачі німецької мови в нашому бюро перекладів – дипломовані фахівці, випускники провідних українських, білоруських і російських вузів (у т.ч. військові перекладачі), а також перекладачі-носії німецької мови, що виявили себе надійними партнерами й грамотними фахівцями.

Крім російсько-німецького і німецько-російського перекладу Ви можете замовити переклад з німецької на англійську, іспанську, португальську та інші європейські і східні мови, а також мови СНД.

Повна конфіденційність наших клієнтів гарантується підписанням з кожним перекладачем німецької мови договору про нерозголошення інформації.

Мінімальне замовлення на письмовий переклад з німецької мови та на німецьку мову: 1 сторінка.

Вартість перекладу з німецької мови - дивіться тут
Вартість перекладу на німецьку мову - дивіться тут
Вартість перекладу німецької мови з/на інші мови обговорюється при листуванні.

У наші розцінки вже входить вичитування редактором або, при перекладі на іноземну мову, іншим професійним перекладачем! Вичитування носієм мови розраховується додатково.

У вартість входить оплата за терміновість до 10-12 стандартних сторінок на день.


Перекладаємо

Aзербайджанськa
Англійська
Арабська
Білоруська
Болгарська
Вірменська
Голландська
Грецька
Грузинська
Данська
Естонська
Іврит
Ісландська
Іспанська
Італійська
Казахська
Каталонська
Киргизька
Китайська
Корейська
Латиська
Литовська
Македонська
Молдавська
Монгольська
Німецька
Норвезька
Польська
Португальська
Румунська
Російська
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Узбецька
Українська
Фарсі
Фінська
Французька
Хінді
Хорватська
Чеська
Швецька
Японська
  БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ | ЦIНИ | УМОВИ | НАШІ КЛІЄНТИ | ПЕРЕКЛАДАЧУ | ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧІ | КОНТАКТИ
переклад на англійську мову Переклад з англійської мови Бюро перекладів Переклад з німецької мови Переклад з французької мови
?
Ваша компанія