Бюро перекладів ->> прайс-лист ->> переклад на азербайджанську
Російська Англійська Голландська Італійська Французька Німецька Іспанська Чеська Грецька 
Контакти:

Тел.: + 7 (918) 263-00-13

Email для замовлень:
info@1russian.com

alefcom

Час роботи бюро:
Пн-Пт: 10.00-19.00
Сб: 10.00-15.00
Нд: вихідний


Переклад з азербайджанської, Переклад на азербайджанську

Бюро перекладів «Російський переклад» пропонує послуги професійних перекладачів азербайджанської мови. Переклад здійснюється у таких галузях: нафтогазова промисловість, харчова промисловість, вимірювальна техніка, програмне забезпечення, медицина, бізнес, фінанси, екологія, рекламна продукція, юридичні документи, менеджмент і маркетинг, складна технічна документація та ін.

Переклад здійснюється професійними дипломованими перекладачами азербайджанської мови.

Ми виконуємо переклад з азербайджанської мови та переклад на азербайджанську мову як для організацій, у т.ч. державних, так і для приватних осіб. Наші послуги включають в себе всі види письмового і усного перекладу з азербайджанської мови та на азербайджанську мову, у т.ч. синхронного.

Письмовий переклад з азербайджанської мови та переклад на азербайджанську мову всіх видів документації, включаючи технічну, юридичну, медичну, художню, та переклад програмного забезпечення і переклад комп’ютерних ігор.

Усний переклад з азербайджанської мови (переклад ділових переговорів, зустрічей, телефонних переговорів, переклад і розшифровка аудіо-відеозаписів азербайджанською мовою) здійснюється як російськими перекладачами азербайджанської мови, так і носіями азербайджанської, залежно від вимог замовника. Ми гарантуємо оперативний виїзд перекладача азербайджанської мови по Україні, Білорусії, Росії.

Перекладачі азербайджанської мови в нашому бюро перекладів – дипломовані фахівці, випускники провідних українських, білоруських і російських вузів (у т.ч. військові перекладачі), а також перекладачі-носії азербайджанської мови, що виявили себе надійними партнерами й грамотними фахівцями.

Крім російсько-азербайджанського і азербайджансько-російського перекладу Ви можете замовити переклад з азербайджанської на англійську, німецьку, іспанську, португальську та інші європейські і східні мови, а також мови СНД.

Повна конфіденційність наших клієнтів гарантується підписанням з кожним перекладачем азербайджанської мови договору про нерозголошення інформації.

Мінімальне замовлення на письмовий переклад з азербайджанської мови та на азербайджанську мову: 1 сторінка.

Вартість перекладу з азербайджанської мови - дивіться тут
Вартість перекладу на азербайджанську мову - дивіться тут
Вартість перекладу азербайджанської мови з/на інші мови обговорюється при листуванні.

У наші розцінки вже входить вичитування редактором або, при перекладі на іноземну мову, іншим професійним перекладачем! Вичитування носієм мови розраховується додатково.

У вартість входить оплата за терміновість до 10-12 стандартних сторінок на день.

Перекладаємо

Aзербайджанськa
Англійська
Арабська
Білоруська
Болгарська
Вірменська
Голландська
Грецька
Грузинська
Данська
Естонська
Іврит
Ісландська
Іспанська
Італійська
Казахська
Каталонська
Киргизька
Китайська
Корейська
Латиська
Литовська
Македонська
Молдавська
Монгольська
Німецька
Норвезька
Польська
Португальська
Румунська
Російська
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Угорська
Узбецька
Українська
Фарсі
Фінська
Французька
Хінді
Хорватська
Чеська
Швецька
Японська
  БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ | ЦIНИ | УМОВИ | НАШІ КЛІЄНТИ | ПЕРЕКЛАДАЧУ | ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧІ | КОНТАКТИ
переклад на англійську мову Переклад з англійської мови Бюро перекладів Переклад з німецької мови Переклад з французької мови
?
Ваша компанія